Choď na obsah Choď na menu
 


S.S. (Slovak Stars)

 :: S.S. ::

SLOVAK STARS

 

 

Na začiatok chcem všetkým, ktorí navštívili aspoň raz náš web pred i po jeho štarte poďakovať. A dúfam, že návštevnosť sa ešte viac rozrastie. Ďakujem veľmi pekne :))

 

V poslednej dobe stále viac a viac úspechu majú slovenské hity, hlavne v štýle r´n´b. 

 

Určite Vám niečo hovoria mená ako Celeste Buckingham, Ego, Tina, Dara Rolins, Tomi Popovič a iní...

 

Úspech majú, ale aj iní slovenskí intrerpréti, ktorí nepodľahli svetovo modernej hudbe a stále robia hudbu, akú majú oni aj ich fanúšikovia radi. Rockeri Desmod, slávica Zuzana Smatanová, Katka Knechtová, peter Cmorik, Kristina, Jana Kirschner a mnoho ďalších...

 

Slovenská populárna scéna má aj mnoho legiend. 

V prípade Vášho záujmu sa môžeme neskôr venovať aj slovenským legendám ako skupina Team s Paľom Haberom, skupina Elán, Miro Žbirka, Modus, Ján Lehotský, Marika Gombitová, Karol Duchoň, Tublatanka, Robo Grigorov, Peter Nagy, Richard Muller. Mnohí sú dodnes veľmi úspešní a slávikmi oceňovaní.

 

V Česku taktiež majú radšej klasiku. Lucie Bílá už niekoľko rokov po sebe je neustále Absolútnou slávicou a od zavedenia Českého slavíka získala až na dva krát (vtedy získala strieborných slávikov) vždy zlatého slávika v kategórii speváčka.

 

Dnes sa však budeme venovať tomu, čo momentálne letí najviac...

Postupne sa vždy budeme v každom dieli pravidelnej rubriky S.S. venovať nejakému inému S. interprétovi.

 

Dnes tie najväčšie SK hity.

 

CELESTE BUCKINGHAM - RUN RUN RUN

 

 

Superstaristka síce v speváckej súťaži z roku 2011 skončila na 9.mieste a dlho o nej nebolo počuť. Nedávno naozaj prerazila. A to s niekoľkými songami. RUN RUN RUN je podľa mnohých tohtoročným slovenským letným hitom.

 

 

 

Ego zase zlomil rekord. Jeho klip je najklikanejším slovenským videom na YouTube vôbec. Aj keď ako song nie je najúspešnejší. Najviac kliknutí dokopy má iná pesnička.

 

 

Pesnička Nebo, peklo, raj sa stala najväčším slovenským hitom za rok 2011 podľa ankety Slávik. Dara Rolins a Tomi Popovič, štýl r´n´b. 

 

 

Zuzana Smatanová, pre mňa speváčka, ktorá proste nemôže mať zlú pesničku. Donedávna bolo Dnes sa mi nechce nič najhranejšou slovenskou skladbou.

 

 

 

 

Zdenke Prednej z historicky prvej SuperStar, ktorá sa na Slovensku objavila tiež ide karta. Po nahratí singlu Poď na Pláž pre jednu Sk reality show v duete so Smola a Hrušky vypustila singel Honey, honey, ktorý síce zatiaľ nezožal až tak veľký úspech, ale má bláznivý text, jednoduchú melódiu a je proste letný.

 

 

 

Nuž, nielen mňa prekvapilo, keď speváčka Tina získala zlatého slávika za rok 2011. Každopádne ľuďom sa jej pesničky páčia, takže môj názor teraz nie je dôležitý. Mám ťa v hlave, Tina ft. Tomi Popovič.

 

Dúfam, že aj po prvom vydaní rubriky S.S. zostanete nášmu webu verní, podporte nás na Facebooku, dajte o nás ľuďom vedieť a už od zajtra (sobota) roztáčame našu hitparádu, o ktorej bude celý náš web! Music Chart... ;)

 
 

 


Archív

Kalendár
<< september / 2019 >>


Štatistiky

Online: 1
Celkom: 15294
Mesiac: 158
Deň: 6